Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bude dělat stojky? Těhotná Berenika Kohoutová promluvila o porodu i jménu pro dítě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
jiný stav
Oficiálně se o těhotenství zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové (28) národ dozvěděl dost netradičně. Začátkem září tuto radostnou novinu propálil Jan Kraus ve své show. Od té doby chodí Berenice stovky dotazů ohledně jejího požehnaného stavu. Nyní prozradila i některé detaily. Třeba kde bude rodit nebo jestli už mají s partnerem vybraná jména.

Na Bereniččin Instagram chodí stovky dotazů, na které se snaží herečka odpovídat. Jedním z nich byl i ten, jestli má strach z porodu. Oproti jiným vystrašeným maminkám se k tomuto Berenika staví velmi racionálně. "Nebojím, říkám si, že nějak ven to prostě musí," napsala a téma porodu zdaleka neopustila...

Berenika také přiznala, že se na porod už celkem těší, a to hlavně kvůli porodní asistence. "Budu rodit v Neratovicích, mám tam i úžasnou místní porodní asistentku a už se vlastně snad i těším nebo co...," přiznala.

Na otázku týkající se pohlaví miminka ale zatím neodpovídá. I když je Berenika celkem sdílná, tazatele příliš nepotěšila. "Se omlouvám, že nechci křičet do světa něco, co se týká jen a jen mýho nejbližšího okolí... stejně se to všichni za chvíli dozví, ne?" Přiznala ale, že už jméno vybrané má a je prý "zvláštní, ale ne zas tak moc."

Nastávající maminka též prozradila, že se jí její okolí naštěstí nesnaží moc radit. "Naštěstí takových rad moc zatím nebylo, ale v zásadě jelikož teď reaguji na hodně situací tak, že se rozbrečím nebo někoho hrozně seřvu, tak bych to lidem z mého okolí moc neradila," odpověděla otevřeně Berenika.

Herečka v diskuzi prozradila i to, že se s partnerem chystají stěhovat. "Tam, kde chceme bydlet, se to musí zrekonstruovat, a bude to mimo Prahu," uzavřela.

Související články

Další články