Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Počítání oveček? Jak se bude jmenovat show, kterou v televizi bude moderovat Ovčáček?

+ Dalších 5 fotografií
tv barrandov
Už nebude jen mluvčí prezidenta, ale bude z něj také televizní hvězda. Řeč je o Jiřím Ovčáčkovi (40), který bude moderovat vlastní televizní pořad na stanici Barrandov. Jejím vlastníkem je mediální magnát a kamarád prezidenta Jaromír Soukup (50).

Dosud jste mohli Jiřího Ovčáčka vídat na televizních obrazovkách v roli tiskového mluvčího prezidenta republiky, jenže už brzy bude mít zase o trochu více práce. Nejpozději od podzimních měsíců se divákům mluvčí Miloše Zemana představí v roli moderátora, který bude zpovídat vybrané hosty.

„Je to tak. S premiérou tohoto pořadu vyjedeme se startem podzimního programového schématu – tedy poslední týden v srpnu. Zároveň vám mohu říct, že u tohoto formátu plánujeme týdenní frekvenci. Zatím jsme ale ve fázi intenzivních příprav – a to jak po stránce dramaturgické, tak co se týká seznamu hostů, takže veškeré bližší informace se dozvíte až z oficiální tiskové zprávy, kterou budeme médiím rozesílat během následujícího týdne. Už teď ale můžeme našim divákům slíbit, že se mají rozhodně na co těšit,“ řekla portálu eXtra.cz mluvčí stanice Marie Opálková.

Podle prvotních informací půjde o talk show, ve které si v neformální atmosféře bude Ovčáček povídat se svými hosty. TV Barrandov tento pořad divákům nabídne dle předpokladu s týdenní frekvencí. Ovčáček pro eXtra.cz uvedl, že mezi hosty možná bude i prezident Miloš Zeman. „Ano, možná přijde i pan prezident. Zatím se nechme ale překvapit,“ napsal záhadně.

Pro Ovčáčka to není úplně nové angažmá na stanici Barrandov. Jako komentátor figuruje v jednom z pořadů vlastníka této stanice Jaromíra Soukupa.

Mohlo by vás zajímat

Další články