Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bud Spencer zemřel před 4 lety: Jak na něj a Terence Hilla vzpomíná jeho dcera

Bud Spencer zemřel před 4 lety: Jak na něj a Terence Hilla vzpomíná jeho dcera
Zdroj: archiv Cristiany Pedersoli / Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
vzpomínky
Přesně před 4 lety ve věku 86 let zemřel legendární herec Bud Spencer. Italský umělec a sportovec byl známý především díky mnoha filmům, které natočil se svým parťákem Terencem Hillem (81). Ten na něj dodnes vzpomíná, stejně jako Budova dcera Cristiana Pedersoli, kterou po jeho smrti bere Terencova rodina jako vlastní.

Bud Spencer zemřel přesně před 4 lety. Herec známý z legendárních snímků jako Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Sudá a lichá, Policajt v Africe, Dvojníci či Banánový Joe byl mužem mnoha talentů a vynikal nejen díky své výšce 194 centimetrů, ale i díky účasti na olympijských hrách v plavání a svým leteckým schopnostem.

Herec po sobě na tomto světě zanechal celkem 3 děti. Nejvíce o něm mluví prostřední dcera Cristiana Pedersoli. Ta se v rozhovoru pro italský magazín Corriere svěřila, že otcův parfém, který vždy milovala, dodnes stále čas od času cítí, jako by snad byl Bud v místnosti s ní.

Terence Hill

Bud Spencer a Terence Hill nebyli spojeni jen svými společnými snímky. Oba byli silně věřící a právě to mezi nimi vytvořilo silné přátelské pouto, které neochabovalo ani po ukončení jejich hereckých kariér.

Herci si za Spencerova života byli velmi blízcí a smrt nejlepšího kamaráda Hilla velmi zarmoutila. Truchlil společně s Budovou rodinou a jeho děti následně vzal pod svá křídla i přesto, že už jsou všechny dávno dospělé. „Říkám mu strýčku, když mi bylo 10, byla jsem do něj dokonce zamilovaná,“ řekla Cristiana.

Vzpomínka na Buda Spencera

Po smrti svého otce dostávala Cristiana dlouhou dobu zprávy od Spencerova známého. Ten jí psal, že Bud chtěl, aby v jeho šuplících hledala složku s fotkami. Když ji našla, byla v ní fotka jejího otce s již dávno zesnulou babičkou. „Táta mi chtěl vzkázat, že už je s babičkou a že se mají dobře,“ je si jistá Cristina.

Související články

Další články