Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bučkovou čeká oprava vnitřku pusy za statisíce! Vynutil si to náruživý přítel! Pobaví vás, kdo to bude platit!

Zdroj: profimedia.cz, koláž Ondřej Karpíšek
+ Další fotografie

Modelka Eliška Bučková (25) pokračuje dál v nekompromisní vnitřní i vnější rekonstrukci svého původního obličeje v rámci reklamního barteru s kdekým a tentokrát se do toho skutečně opřela.

Poté, co si nechala zadara do očí namontovat výměnou za reklamu zlaté nugety, plánuje rekonstrukci zubů: "Vyjde to asi na dvě stě tisíc, ale to je jen takový základ. Znám lidi, co mají zuby za milion," pochlubila se manekýna ve videu pro Blesk.cz reportéru Thomasi Kruchinovi, který je při jejím běháním po klinikách a reklamních partnerech neúnavným pronásledovatelem.

Bučková zásah, o kterém musí mluvit, protože je zadara (když si jej celebrity platí, tak jej tají), zdůvodňuje připomínkami svého generálního sponzora a hlavního partnera show Jakuba Maliny, který coby sex milující miliardářský synek nekvituje s nadšením jistou černou plombu v Eliščině dutině ústní, kde je coby skorosnoubenec jako doma, a chce, aby to tam vypadalo odpovídajícím způsobem.

V inkriminovaném videu se ale dějí i další zvěřstva, které modelka bez okolků přiznává. Například neustále opakuje, že krom modelingu i zpívá, což samozřejmě všichni víme. Máme doma Eliščinu kompletní diskografii, takže není nutné to neustále opakovat, a co je fajn, že když už se mluvilo o zubech, štáb se náhodou nachomýtl i do showroomu módní značky, pod kterou chystá Eliška svou vlastní kolekci, která je moc pěkná. Elišce, která už dva roky vypráví, že po anorexii přibrala, aniž by přibrala, to jistě bude v krásných šatech, s bílými plombami a diamantem v oku mimořádně slušet.

Související články

Další články