Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bučková si po rozchodu s Vágnerem snaží zachovat chladnou hlavu: S Jakubem zůstaneme přátelé

Eliška Bučková a Jakub Vágner jsou minulostí.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 32 fotografií
Těžko říct, zda někoho rozchod modelky Elišky Bučkové (29) a rybáře Jakuba Vágnera (36) překvapil. Ano, navenek mohli působit jako dokonalý pár, ale jejich charaktery byly tak rozdílné, že to zákonitě nemohlo fungovat dál. Eliška se ale zjevně snaží nehroutit se.

Modelka a rybář. To už samo o sobě nejde dohromady. Přesto jejich okolí věřilo, že po dvou letech vztahu spolu už Eliška Bučková (29) a Jakub Vágner zůstanou. Nestalo se. Eliška přiznala barvu na svém Instagramu.

„Máme různé touhy, různé sny a toužíme sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít. Pravá láska hledá společnou cestu k jejich uskutečnění. Ale láska je i to, chtít dobro toho druhého a být mu na jeho cestě za snem oporou jako přítel. To nemění její sílu a velikost, jenom získává nový rozměr,“ napsala.

Fanoušci byli rozchodem i přes nesourodost dvojice zděšeni. „Je mi to líto, přeji oběma hodně štěstí,“ píše jedna z fanynek. „Štastný to muž, který bude při tobě,“ píše další, který zřejmě status o rozchodu tak úplně nepochopil. Eliška vše ale uvádí na pravou míru.

„Dohodli jsme se, že budeme přátelé,“ prozrazuje svým příznivcům mezi haldou komentářů. Je tak vidět, že si v komplikované životní situaci snaží zachovat chladnou hlavu.

Související články

Další články