Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bučková se nemůže smířit s tím, že Českou Miss nevyhrála její favoritka. Na Facebooku se sexy kočičky Dvořákové zastává!

Bučková se nemůže smířit s tím, že Českou Miss nevyhrála její favoritka. Na Facebooku se sexy kočičky Dvořákové zastává!
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Už několik dní před velkým finále České Miss 2014 většina českých modelek tipovala na vítězství půvabnou blondýnku Simonu Dvořákovou. Mladičké krásce ale po vyhlášení výsledků pořádně spadla čelist, když nezískala jediné ocenění.

Přítelkyni prominentního synka Tomáše Topolánka totiž pořádně nasadily brouka do hlavy její kamarádky ze šoubyznysu, které ji permanentně (nejen) na Facebooku vychvalovaly a "protlačovaly", což je sice hezké, ale když zůstanete nohama pevně na zemi. Když se v sobotu večer vyhlašovaly vítězky, Simonino jméno ani jednou nezaznělo. Podle Blesk.cz se modelka ani nezúčastnila následné afterparty a raději se zdekovala pryč se svými blízkými.

Na svém facebookovém profilu však Dvořáková nedala smutek z prohry znát. "Přestože se umístily jen tři slečny, kterým také moc gratuluji, pro mě byly vítězkami všechny finalistky. Byl to krásný večer a obrovská zkušenost. Děkuji všem za vaši podporu, vaše S."

Za zády má ale stále podporu třeba v Elišce Bučkové (24), která hned přispěchala s pozitivním komentářem. "Bylas nejkrásnější a pro nás jsi Česká Miss 2014 ty! Ale nemá smysl si zoufat, všichni tě vnímají jako nádhernou ženskou, která je navíc chytrá a inteligentní, tak toho využij. Máš na to, ty se rozhodně neztratíš."

Jak se asi tahle slova budou číst nové České Miss Gabriele Frankové, která se v branži bude s Bučkovou a spol. zajisté potkávat...

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy