Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bučková přišla o životní kšeft v Dubaji! Agentura je v šoku: Takové chování jsme nezažili ani u Naomi Campbell!

Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz, archiv, koláž: Ondřej Karpíšek
+ Další fotografie

Tuhle promarněnou příležitost si Česká Miss Eliška Bučková (25) za rámeček nedá.

Podle zástupců prestižní agentury United Arab Emirates Agency, která v Dubaji připravuje sérii projektů směřující k Expo 2020, přišla Bučková kvůli svým nepochopitelným a neopodstatněným hvězdným manýrám o životní kšeft.

"Její celebritní nálady jsou příšerné, nejdřív skáče do vzduchu z nabídky a pak se nechá zapírat, je nekontaktní a chvílemi zcela nesoudná," říká jeden z klíčových lidí obrovského projektu v rámci české účasti na světové výstavě, kterému předchází řada marketingových aktivit v Dubaji v nejbližších letech. Bučková, která podle agentury přesně splňuje požadavky tamní klientely na ženskou krásu, měla být na obalu nového magazínu pro 23 tisíc milionářů, kteří v Dubaji žijí, ale nebylo možné s ní projekt dotáhnout.

"Jsem zvyklý na manýry i takové Naomi Campbell, ale Bučková je zcela mimo realitu. Není to áčková modelka, ale považuje se za ni, začne se chovat jako buran, komunikuje, jen když se jí chce, člověk vůbec nechápe, kde bere to sebevědomí, každopádně přešla nás nálada s ní pracovat, nečekali jsme vděk, ale tohle byla na její poměry opravdu nestandardní nabídka, která možná stála za trochu pokory," říká rozladěný člověk, který agenturu zastupuje s tím, že česká modelka přišla možná o sedmimístnou sumu, která nezačíná jedničkou.

Samotnou Bučkovou, která se aktuálně živí jako přítelkyně miliardářského synka Jakuba Maliny, to ale nechává v klidu: "Přemýšlím, lovím v paměti a fakt nemám ani záblesk spojený s prací v Dubaji. Nespletli si mě s někým jiným?" ptala se nejdřív a pak dodala: "Občas je se mnou špatná komunikace, to nepopírám, ale fakt nevím, o co jde," dozvěděli jsme se a bylo zřejmé, že Bučková má asi podobných nabídek na každém prstu deset.

Související články

Další články