Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Bučková pod vlivem anorexie tvrdí, že začala zase jíst. Eliško, nelži nám, my máme důkaz!

Eliška Bučková si stále myslí, že je v pořádku.
+ Další fotografie

Jedna z našich nejkrásnějších missek, Eliška Bučková (23) se před pár dny objevila na večírku, kde samozřejmě byla středem pozornosti kvůli svým potížím s přijímáním potravy.

Sice už z jejích úst padlo obávané slovo anorexie, ale Eliška stále dělá, jakoby šlo o krátkou epizodu a teď už bylo vše v pořádku. „Já opravdu už jím. Mám výživového poradce, cvičím s trenérem, takže přibírám,“ tvrdila v rozhovoru pro Super.cz Bučková. Jenomže cvičením pochopitelně spaluje tuky, nabírá svaly, což je pro Elišku důvodem, proč prý zase začíná vypadat zdravě a klidně sní za den dvě pizzy a pořádně výživnou snídani.

Redakce eXtra.cz však měla na párty svého špeha, kterého si modelka nevšimla, ale který jí byl neustále v patách. „Eliška na akci nesnědla ani sousto. Kolem rautového stolu jen proběhla a neuzobla ani sousto,“ prozradil náš zdroj.

Bučková zřejmě stále nepochopila, že anorexie nebo bulimie nejsou záležitosti, které zmizí za pár dní. Jedná se o závažné poruchy, jejichž příčiny jsou psychologického rázu. „Tyto problémy však bývají velice skryté. Lidé se za ně stydí a bojí se jít k odborníkovi. Naše práce často spočívá v tom, dovést děvčata k nějaké formě odborné pomoci,“ říká prof. MUDr. Hana Papežová, CSc., vedoucí lékařka z Centra pro poruchy příjmu potravy 1. LF UK a VFN.

A právě tam by se hlavně měla Eliška Bučková obrátit o pomoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články