Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bučková pod vlivem anorexie tvrdí, že začala zase jíst. Eliško, nelži nám, my máme důkaz!

Eliška Bučková si stále myslí, že je v pořádku.
+ Další fotografie

Jedna z našich nejkrásnějších missek, Eliška Bučková (23) se před pár dny objevila na večírku, kde samozřejmě byla středem pozornosti kvůli svým potížím s přijímáním potravy.

Sice už z jejích úst padlo obávané slovo anorexie, ale Eliška stále dělá, jakoby šlo o krátkou epizodu a teď už bylo vše v pořádku. „Já opravdu už jím. Mám výživového poradce, cvičím s trenérem, takže přibírám,“ tvrdila v rozhovoru pro Super.cz Bučková. Jenomže cvičením pochopitelně spaluje tuky, nabírá svaly, což je pro Elišku důvodem, proč prý zase začíná vypadat zdravě a klidně sní za den dvě pizzy a pořádně výživnou snídani.

Redakce eXtra.cz však měla na párty svého špeha, kterého si modelka nevšimla, ale který jí byl neustále v patách. „Eliška na akci nesnědla ani sousto. Kolem rautového stolu jen proběhla a neuzobla ani sousto,“ prozradil náš zdroj.

Bučková zřejmě stále nepochopila, že anorexie nebo bulimie nejsou záležitosti, které zmizí za pár dní. Jedná se o závažné poruchy, jejichž příčiny jsou psychologického rázu. „Tyto problémy však bývají velice skryté. Lidé se za ně stydí a bojí se jít k odborníkovi. Naše práce často spočívá v tom, dovést děvčata k nějaké formě odborné pomoci,“ říká prof. MUDr. Hana Papežová, CSc., vedoucí lékařka z Centra pro poruchy příjmu potravy 1. LF UK a VFN.

A právě tam by se hlavně měla Eliška Bučková obrátit o pomoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články