Modelka a přítelkyně rybáře Jakuba Vágnera Eliška Bučková (27) si opět poškodila pověst u svých fanynek. Není to tak dlouho, co se modelka zachovala jako prvotřídní primadona, když si vyšla ze vší nudy nakupovat do obchoďáků a pak se pustila do zaneprázdněných prodavaček ohledně bílých teček na zrcadle v kabince.

Jsme rádi, že se Eliška vykašlala na pozici komisaře čistoty zrcadel v obchodech s oblečením, ale jak je vidno, našla si zase jinou zálibu.

Tentokrát se brunetka rozhodla, že bude propagovat svůj samoopalovací krém. Na svém Instagramu se s ním fotí prakticky pořád a slibuje svým zákaznicím perfektní opálení, se kterým je ona naprosto spokojená.

Dokonce svým fanynkám zaručuje malou slevičku, když zadají její jméno do objednávky. Tohle všechno by bylo moc hezké, kdyby to byla pravda, což tak úplně není.

Z Instagramu modelky je jasné, že spousta z žen a dívek si na opalovací krém stěžuje. Jednak jde o to, že malá tubička samoopalováku stojí okolo tisíce korun, což je pro spoustu „normálních“ žen docela dost velká cena.

A teď to nejsmutnější na celé kauze. Naštvané zákaznice bombardují Elišku na Instagramu s tím, že samoopalovák nedělá to, co modelka slibuje.

„Už bych si ho nekoupila. První den hned fleky a další naprostá katastrofa.“

„Reklama, nic jiného. Všichni nespokojeni a ruka Elišky o několik tónů světlejší než obličej. Kdo ví, co na něm má. Beztak jen make-up.“

„Už nikdy víc. Ucpává póry a okamžitě se smývá!“

„Vypadám po tom jako osypka a každý se děsí, co se mi stalo.“

Takhle rozhodně nevypadají spokojené zákaznice a Eliška by si měla brzy uvědomit, komu a čemu dělá reklamu.