Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bučková pod palbou TOTÁLNÍ KRITIKY: Propaguje samoopalovák, který dělá fleky a osypky! Zákaznice jsou v ŠOKU!

Eliška má pěknou ostudu!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 38 fotografií
Eliška Bučková má opět z ostudy kabát a tohle jednání jí na popularitě rozhodně nepřidá. Na svém Instagramu začala propagovat samoopalovací krém, který není zrovna nejlevnější. To by ještě tak nevadilo. Mnohem horší jsou ohlasy jejích zákaznic, které si na krém šíleně stěžují. Mnoho z nich se po použití osypalo, udělaly se jim fleky a vůbec nevypadají dobře.

Modelka a přítelkyně rybáře Jakuba Vágnera Eliška Bučková (27) si opět poškodila pověst u svých fanynek. Není to tak dlouho, co se modelka zachovala jako prvotřídní primadona, když si vyšla ze vší nudy nakupovat do obchoďáků a pak se pustila do zaneprázdněných prodavaček ohledně bílých teček na zrcadle v kabince.

Jsme rádi, že se Eliška vykašlala na pozici komisaře čistoty zrcadel v obchodech s oblečením, ale jak je vidno, našla si zase jinou zálibu.

Tentokrát se brunetka rozhodla, že bude propagovat svůj samoopalovací krém. Na svém Instagramu se s ním fotí prakticky pořád a slibuje svým zákaznicím perfektní opálení, se kterým je ona naprosto spokojená.

Dokonce svým fanynkám zaručuje malou slevičku, když zadají její jméno do objednávky. Tohle všechno by bylo moc hezké, kdyby to byla pravda, což tak úplně není.

Z Instagramu modelky je jasné, že spousta z žen a dívek si na opalovací krém stěžuje. Jednak jde o to, že malá tubička samoopalováku stojí okolo tisíce korun, což je pro spoustu „normálních“ žen docela dost velká cena.

A teď to nejsmutnější na celé kauze. Naštvané zákaznice bombardují Elišku na Instagramu s tím, že samoopalovák nedělá to, co modelka slibuje.

„Už bych si ho nekoupila. První den hned fleky a další naprostá katastrofa.“

„Reklama, nic jiného. Všichni nespokojeni a ruka Elišky o několik tónů světlejší než obličej. Kdo ví, co na něm má. Beztak jen make-up.“

„Už nikdy víc. Ucpává póry a okamžitě se smývá!“

„Vypadám po tom jako osypka a každý se děsí, co se mi stalo.“

Takhle rozhodně nevypadají spokojené zákaznice a Eliška by si měla brzy uvědomit, komu a čemu dělá reklamu.

Související články

Další články