Protože je u modelek známé, že mají pocit, že jen chození po mole je neuspokojí a potřebují si do svého životopisu ještě dodat další umělecké položky, vrhají se do filmového průmyslu nebo zkoušejí zpívat.

Jednou z nich je i Eliška Bučková (25), které se podařilo účinkovat i v oficiálním videoklipu a dokonce tam zpívá i celou jednu sloku. Většina skladby totiž „patří“ duu Ricco & Claudia, kteří byli velkými favority na vítězství v posledním X Factoru. Kýčovitá skladba se záběry z válečných zón útočí na lidská srdce a snaží se veřejnost rozbrečet a samozřejmě i zamyslet se nad tím, jak jsou tyto konflikty ve světě zbytečné a jak je odnášejí nevinní.

Bučkové jemný hlas nápadně připomíná zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48), možná je to i tím, že obě holky pocházejí z Moravy (Bučková pochází ze Strážnice, Iveta z Rožnova pod Radhoštěm), zlí jazykové tvrdí, že zpěv Bučkové naživo není vůbec dobrý, což se bohužel v posledních měsících před smrtí stávalo i Ivetě.

Modelka má navíc za zády silnou finanční podporu v podobě milionářského synka Jakuba Maliny, ale podle posledních zpráv se teď v Eliščině přítomnosti začal často objevovat jistý uhříněvesko-říčanský podnikatel v oboru zabezpečovacích systémů, který má s manažerováním slavné divy své zkušenosti…