Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Bubu dělá bubu: Na pláž, nebo červený koberec? Po Dádě má srandu z Třeštíkové

Zuzana Bubílková si vystřelila z Radky Třeštíkové.
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Bubílkové
+ Dalších 8 fotografií
reakce

Kauza nevhodného oblečení spisovatelky Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech žije dál svým životem. O další dějství se postarala moderátorka a komička Zuzana Bubílková (70), která si na Instagramu z Třeštíkové vystřelila, když se oblékla v podobném stylu.

"Tak nevím. Mám jít na pláž, nebo na červený koberec? Už mi z toho na zámku v Třešťi Třešťí /nebo třeští? /hlava." Tímto mnohoznačným příspěvkem okomentovala komička a moderátorka Zuzana Bubílková svou fotografii na Instagramu, na níž má na sobě originální růžové plavky a "tetování" ve tvaru šipky.

Příspěvek byl jasnou narážkou na outfit, ve kterém dorazila na slavný karlovarský červený koberec spisovatelka Radka Třeštíková. Té se následně za její volbu oblečení dostalo sžíravé kritiky i vtipných reakcí.

Třeštíková si sype popel na hlavu

Třeštíková se následně rozhodla prostřednictvím sociálních sítí veřejně omluvit za to, v čem na červený koberec karlovarského hotelu Thermal dorazila. „Myslím, že je fér odložit si sem tuhle fotku a dát vám všem prostor naložit mi přímo tady, ačkoli už asi není nic, co bych si o tom zahajovacím outfitu nepřečetla. Nedodržela jsem předepsaný dress code a přijímám za to veškerou zodpovědnost,“ zpytovala svědomí.

Bubílková je na sociálních sítích celkem aktivní a pro satirické pošťouchnutí nejde daleko. Naposledy si tak rýpla do herečky Dagmar Patrasové, když na Instagram k fotce s plechovkou napsala: "Po běhu mám žízeň jak Dáda." Patrasová k poznámce o žízni napsala jen nevěřícné „Cože?“.

Související články

Další články