Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bubílková opět v akci: Po Dádě Patrasové si vzala na paškál svatbu století Karlose a Lely

Zuzana Bubílková: Na paškál si vzala svatbu století Karlose Vémoly a Lely Ceterové
Zdroj: Se souhlasem Z. Bubílkové, eXtra.cz Jiří Schott, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
vtípek

Netrvalo to dlouho a v rybníčku českého showbyznysu opět došlo k události, která byla vodou na mlýn známé české komičky Zuzany Bubílkové (70), známé též jako Bubu. Tentokrát jí jako námět pro vtípek posloužila jedna z nejsledovanějších událostí poslední doby - svatba MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) a playmate Lely Ceterové (33), a to zejména díky jejich oddávajícímu, herci Jiřímu Krampolovi (84). Krátkou scénku samozřejmě nezapomněla sdílet na svém Instagramu.Nový vtípek

Bývalá novinářka Zuzana Bubílková rozhodně nepatří k těm, kdo se sociálním sítím vyhýbá jako čert kříži, jako řada lidí jejího věku. Naopak v poslední době je na svém instagramovém profilu velmi aktivní a inspiraci pro tvorbu svého obsahu nehledá nikde jinde než v aktuálním dění, a protože se v českém showbyznysu každou chvilku něco semele, nemá známá komička o příspěvky nouzi.

Po královně dětských srdcí Dádě Patrasové (66) a spisovatelce Radce Třeštíkové (41) si oblíbená komička a moderátorka vzala na paškál událost, která zahýbala Českou republikou. Inspirací pro krátkou scénku, kterou zveřejnila na svém Instagramu, jí byla čtvrteční veselka Karlose Vémoly a Lely Ceterové.

Slavný MMA zápasník a jeho životní láska Lela měli opravdu netradičního oddávajícího. Na jejich společnou cestu životem je vyprovodil herec Jiří Krampol, jak už redakce eXtra.cz informovala. Záhadou ovšem zůstává, zdali si pro tuto funkci zřídil všechna důležitá osvědčení a zdali tedy sňatek novomanželů opravdu platí.

Syn v roli Karlose

"Krampol oddal Vémolu, i když na to nemá oprávnění. Nový slib novomanželů bude vypadat takhle," napsala Zuzana Bubílková k videu, kde je v roli nevěsty. Společně s ní u pomyslného oltáře stojí coby ženich její syn, automobilový designér Tomáš Bubílek. V náruči drží svého syna, Zuzanina vnoučka.

"Slibujeme před Bohem a Krampolem, že si nebudeme věrni," řekla v krátké scénce na svém Instagramu komička a vtiskla svému "ženichovi" pusu, ale pouze na tvář. Jak je vidět, Bubílkové prostě nic neuteče a ještě pár takových příspěvků a máme tu novou starší hvězdu sociálních sítí, jako je například Baddiewinkle (94).

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy