Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Brzy porodí dalšího rošťáka: Aneta Krejčíková ukázala náročná rána s malým Benem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
radost i starost
Aneta Krejčíková (28) z nekonečného seriálu Ulice si mateřství užívá plnými doušky. Roční syn Beník jí a jejímu partnerovi Ondřeji Rančákovi (35) ale někdy dává i pořádně zabrat. Náročná jsou především rána, kdy bývá chlapeček jako z divokých vajec. Herečka se pochlubila roztomilými záběry a odhalila, jak to u nich doma během vstávání vypadá.

Na rozdíl od jiných tváří českého showbyznysového rybníčku si Aneta Krejčíková (28) na dokonalost nepotrpí. Představitelka Gábiny Pumrové ze seriálu Ulice ráda ukazuje fanouškům věci tak, jak doopravdy jsou. Tentokrát odhalila, jak vypadají rána s malým synem Benem, kterému je něco málo přes rok.

Z klučiny nevyroste pecivál ani omylem. Naopak se už teď ukazuje, že je pořádně mrštný po tatínkovi. Hereččin partner Ondřej Rančák (35) se totiž živí jako fitness trenér a pohyb tak má v popisu práce. „Ranní šikana,“ smála se Krejčíková u záběrů, na kterých Beník po tátovi leze a dává mu zabrat.

Druhý porod před synem

Zanedlouho šťastným rodičům přibude další rošťák nebo rošťanda. Krejčíková je podruhé těhotná a už delší dobu je to na ní znát. Oba se na druhého potomka moc těší, Aneta už má dokonce plán porodu. „Strašně by se mi ten porod doma líbil. I z toho důvodu, že bych si přála, aby u toho byli Beníček a partner a bylo to v našem prostředí, byla by tam dulička, kterou jsem u porodu měla a která je naprosto úžasná, prostě bychom si to udělali podle svého,“ svěřila nedávno herečka časopisu Maminka.

Související články

Další články