Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Brzobohatý vrací úder: Dno se prohlubuje, reagoval na obvinění, že u Kuchařové škemral o peníze

Ondřej Brzobohatý versus Taťána Kuchařová.
Zdroj: Profimedia, Renata Bušková, eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
reakce

Zatímco Ondřej Brzobohatý se v kauze církevní žaloby dočkal zastání od své sestry Roly, na obranu bývalé Miss World Taťány Kuchařové zase přispěchala její kamarádka Nikol. Ta drsně osočila nejen exmanžela své kamarádky, ale i jeho rodinu. Nikol totiž tvrdí, že Kuchařová během covidu dotovala penězi nejen Ondřeje, ale nejednou i jeho sestru. Herec ale vše popřel. “Dno se prohlubuje. To je jen jedna z dalších Taťániných pomluv, která se dostala na světlo jakože prostřednictvím fiktivní kamarádky,” zareagoval Brzobohatý pro Blesk.cz. 

Kauza církevní žaloby, která v posledních dnech ovládla snad všechna média, nabírá na obrátkách. Už v týdnu se Ondřeje Gregora Brzobohatého zastala jeho sestra Rola. "Ondrejko, znám tě celý život a jsem pyšná na to, jak skvělého mám bráchu. Neznám velkorysejšího člověka, než jsi ty, s jakou láskou, úctou a respektem se chováš nejen ke svým ženám, ale i ke svému okolí,“ napsala ve svém vyjádření na Instagramu. Exmanželku svého bratra, bývalou Miss World Taťánu Kuchařovou, následně označila za "šestihlavou saň".

Kuchařové posléze přispěchala na obranu její kamarádka Nikol, která si rozhodně nebrala servítky. Drsně osočila nejen Brzobohatého, ale i jeho sestru, jak jsme psali.

Drsné obvinění Brzobohatého

Kamarádka Nikol uvedla, že Brzobohatý a jeho sestra byli během covidu finančně na dně a nejednou škemrali o peníze právě u Kuchařové. „Ondřej byl během covidu bez peněz. A kdyby neměla Taťána našetřeno, tak by to bez ní nedal. A Rola si k ní chodila také půjčovat peníze, ta byla úplně v háji…“ řekla Nikol. „Na tohle už asi Rola zapomněla, že jí švagrová hodně pomáhala, když byla na dně!“ dodala přítelkyně Kuchařové.

Toto osočení muzikanta natolik vytočilo, že opět promluvil, i když se k věci již nechtěl vyjadřovat. Vrátil tvrdý úder.

Brzobohatý: Dno se prohlubuje

Muzikant se k drsnému obvinění vyjádřil pro Blesk.cz. „Vidím, že dno se prohlubuje! To je jen jedna z dalších Taťániných pomluv, která se dostala na světlo jakože prostřednictvím fiktivní kamarádky. Mimochodem, její klasická finta, kterou na mě zkoušela i u rozvodu. Podívej, co mi někdo napsal, a podobně,“ zareagoval pro deník. Naopak tedy obvinil Kuchařovou, že si výpověď kamarádky vymyslela ona sama a následně ji poskytla médiím.

„Tím, že do celé věci odporně zatahuje i mou rodinu, mě chce vyprovokovat k ostré reakci, ale pro mě to je opravdu ztráta času, tuhle ubohou lež nějak víc komentovat,“ dodal Brzobohatý s tím, že se k věci už více nechce vracet. Stejně tak původně říkala Kuchařová ve svém prvním prohlášení, že už situaci nebude komentovat. Jenže to se nestalo, na kauzu reagovala ještě dvakrát a praní špinavého prádla na veřejnosti tak nadále pokračuje z obou stran.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy