Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Brzobohatý se vyjádřil ke kauze s Kuchařovou ve stylu MUDr. Plzáka: zapírat, zapírat, zapírat!

Na první pohled je jasné, kdo s kým odchází.
+ Další 2 fotografie

Potom, co jsme uveřejnili fotografii z pražského Karlína, kde se čerstvý držitel ceny TýTý v kategorii Herec Ondřej Brzobohatý (30) víc než vřele objímá s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou (25), jsme čekali, že nám do redakce vlítne Ondrova nová holka Martina Brezová (21) spolu s typickým Amíkem, modelem Lanem Carlsonem.

Martina zřejmě buď zprávu nečetla nebo už je možná v kategorii ex, Lane zase asi zrovna nenašel vhodný letecký spoj. Snažili jsme se kontaktovat oba aktéry této aférky, ale Táňa se zřejmě rozhodla dělat mrtvého brouka, protože na naše sms zprávy a volání nereagovala, zato Ondřej byl o něco sdílnější, přesto zvolil taktiku doktora Plzáka: zatloukat, zatloukat, zatloukat.

I když se běžně zadaný kluk netiskne k dívce, která se po něm vine jak lijána, mladý herec to zřejmě vidí jinak. „Tohle nic není, jen další marná spekulace,“ odvětil eXtra.cz s klidným hlasem.

My si samozřejmě myslíme své, ale to, co se tu noc stalo, vědí doopravdy jen oni dva.

Mohlo by vás zajímat

Další články