Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Brzobohatý má ponížení dost: Je toho na můj žaludek příliš, tvrdí a Kuchařovou žene k soudu

Ondřej Brzobohatý versus Taťána Kuchařová.
Zdroj: Profimedia, Renata Bušková, eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Žaloba

Ondřeji Brzobohatému došla trpělivost. V posledních dnech se celým českým mediálním světem probírá kauza Brzobohatý vs. Kuchařová. A to z toho důvodu, že Taťána údajně poslala deníku Blesk kompletní znění církevní žaloby, kde stojí, že její exmanžel tíhne k jiné orientaci. O tom, kdo znění do médií skutečně poslal, stále není jasno, avšak Ondřej si je stoprocentně jistý, že to byla právě jeho bývalá žena, i když ona se tomu brání. Ale po všech jejích vyjádřeních Ondřejovi už praskly nervy a rozhodl se Taťánu zažalovat za pomluvu, jak veřejně napsal na svém Instagramu.

Důvod žaloby Brzobohatého

„Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Rád bych tedy svým následujícím prohlášením ukončil vše jednou provždy,“ začal Ondřej Brzobohatý na svém Instagramu.

Mou podmínkou pro zveřejnění rozhovoru, při kterém jsem byl s obsahem církevní žaloby konfrontován bylo, abych se i přes logickou dedukci - kdo stál za podstrčením veškerých materiálů Blesku - s naprostou jistotou utvrdil v důkazech, které by vedly přímo k Taťáně. To se stalo! Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může a hlavně by mělo spatřit světlo světa. Daň za to byly nepříjemné intimní otázky týkající se lživých a skandalizujících obvinění v žalobě, na které jsem otevřeně odpovídal. Nikdy bych nenechal rozhovor s ukázáním na viníka zveřejnit na základě domněnky, nebo pokud bych si nebyl stoprocentně jistý, že právě Taťána Kuchařová je tím, kdo žalobu úmyslně zveřejnil,“ tvrdí Ondřej, který byl v církevní žalobě obviněn z homosexuality.

„I přesto, že pravda vyšla najevo, Taťána ji dál bezostyšně popírá ve svých lživých prohlášeních psaných evidentně advokátní rukou, ve kterých se snaží vinu hodit na mě a od podstaty věci odvést pozornost. Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ reagoval na několik vyjádření své bývalé ženy, která fakt, že zprávu do médií poslala, popírá.Takže jednou provždy: nikdy jsem nepoužila slovní spojení sexuální deviace a nikoho jsem neposílala k sexuologovi, nadto z údajného strachu, že je homosexualita dědičná,“ napsala například Kuchařová na svých sociálních sítích.

Jako poslední věc uvedl Ondřej, že mu tato celá kauza a situace přijde absurdní a je mu to líto, že se to dostalo až tak daleko.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy