Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Brzobohatý a Písařovicová ve Varech: Milovník ženských šatů se pochlubil nalakovanými nehty

Brzobohatý s Písařovicovou ve Varech.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Hosté ve Varech

Do Karlových Varů dorazil také Ondřej Brzobohatý (40) se svou snoubenkou Danielou Písařovicovou (44). Ve společnosti se objevili poprvé po Ondřejově kauze kolem uniklých informací ohledně anulace církevního sňatku s Taťánou Kuchařovou (35). Redakce eXtra.cz dvojici zachytila u restaurace Embassy. Brzobohatý na místě překvapil černě nalakovanými nehty a mohutným prstenem.

Herec a hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý přijel do Varů se snoubenkou Danielou Písařovicovou. Oznámení o zásnubách uniklo na veřejnost teprve nedávno, ačkoliv Ondřej svou vyvolenou požádal o ruku již během dovolené na Maledivách na začátku května.

„Ano, jsme od prvního května zasnoubeni. Mějte se. Ondřej,“ potvrdil eXtra.cz Brzobohatý v půlce června. Daniele se již na prsteníčku blýská zásnubní prsten. Pár spolu nyní odjel na festival do Karlových Varů. Redakce eXtra.cz dvojici zachytila na můstku u hotelu Embassy na promenádě.

Nalakované nehty a prsten

Ondřej Brzobohatý se pyšnil černě nalakovanými nehty a na pravé ruce mohutným černým prstenem. Kromě toho na sobě měl široké kraťasy, kšiltovku, volné bílé triko a černé brýle. S Danielou, které se na prstu skvěl zásnubní prsten, se láskyplně drželi za ruce a vypadali opravdu zamilovaně.

Na veřejnosti se dvojice objevila poprvé poté, co vyšly najevo uniklé informace ohledně anulace církevního sňatku Brzobohatého a Taťány Kuchařové. Miss World 2006 uvedla, že se s Ondřejem rozvádí z toho důvodu, že má Brzobohatý nevyhraněnou orientaci a zálibu v nošení ženských šatů.

K tomu se sám Brzobohatý později vyjádřil a přiznal, že se rád převléká do ženských oděvů, tedy že má rád drag queen, a má dokonce přezdívku Tiffany Richbitch. Jméno je složeninou z názvu jeho oblíbeného filmu s herečkou Audrey Hepburn Snídaně u Tiffanyho a vtipné anglické adaptace jeho příjmení Brzobohatý.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy