To byl obrat!

Ještě před deseti dny svorně tvrdili, že jejich vztah je nesmysl, a pak i poté, co náš web otiskl usvědčující fotografie z nočního Karlína, na kterých jen jako kamarádi z mokré čtvrti rozhodně nevypadali.

Ondřej Brzobohatý (30) i jeho nové děvče, Miss World 2006 Táňa Kuchařová (25) ale měli velmi dobrý důvod.

Člověk, který stojí za prozrazením jejich vztahu a jenž má mimořádně blízko k agentuře, která Kuchařovou zastupuje, vysvětluje proč: „Táňa dala koncem února kopačky Lanu Carlsonovi s tím, že v tom není nikdo třetí, jenomže samozřejmě byl, Ondra. Víme o tom vztahu všichni okolo ní, proto by stejně bylo jen otázkou času, kdy by to zjistil. Udělala to prostě tak, aby byla jako chvíli sama, už kvůli němu, a víceméně jí to i vyšlo, jen by bývala byla radši, kdyby to ještě alespoň měsíc neprasklo.“

Kuchařová, která zítra rozjíždí novou kampaň s módní návrhářkou Ivanou Mentlovou, je v Londýně a nechce zatím oficiálně nic potvrdit, zřejmě kvůli Carlsonovi, který asi doma v New Yorku poctivě sjíždí české bulvární weby, a mlčí už i Ondřej, který ještě před deseti dny exkluzivně pro eXtra prohlásil, že se jedná o další výmysl novinářů.

Buď jak buď, páreček tvoří od víkendové reportáže nováckého Prásku oficiálně mileneckou dvojici.