Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brýle ve stylu Audrey Hepburn si můžete vyzkoušet doma

Zdroj:
+ Další fotografie
Muscat
Jen málokdo si dokáže během chvíle v přeplněném obchodě u malého zrcadla vybrat ty ideální sluneční brýle. To už nemusíte. Značka Muscat nyní nabízí 5 brýlí na 5 dní k pečlivému vyzkoušení zdarma.

Muscat je značka ručně vyráběných designových brýlí, jejíž vybrané modely jsou inspirované například stylem slavné Audrey Hepburn. Kvalitní obroučky vyřezávané z jednoho kusu materiálu jsou dostupné v několika barevných variantách v dámském, pánském i dětském provedení. Základním rysem slunečních i dioptrických brýlí Muscat jsou nadčasovost a elegance.

Kromě zajímavé filozofie je kladen mimořádný důraz na kvalitní zákaznický servis. Muscat jako první zavádí službu Home Try On. Zákazníci z celé České republiky si mohou objednat libovolné modely až 5 brýlí na 5 dní. Celá služba domácího zkoušení (včetně zaslání a vrácení) je zdarma. Brýle si můžete objednat na www.muscat.cz.

Související články

Další články