Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bryan Adams poslal vzkaz Ledecké: Důkaz, že mě miluje, jásá Ester!

Bryan Adams Ledeckou moc potěšil.
Zdroj: Tereza Maxová, Archiv
+ Dalších 32 fotografií
Kanadský zpěvák Bryan Adams (58) pogratuloval Ester Ledecké (22) k dvojnásobnému olympijskému vítězství. Ten je její platonickou láskou již od dětství. Zpěvák jí pogratuloval pomocí videovzkazu, který si úspěšná sportovkyně převzala na pondělní tiskové konferenci v Praze.

Když naší dvojnásobné olympijské vítězce pogratuloval samotný Bryan Adams, byla z toho v sedmém nebi. Důvod je prostý. Zpěvák je již dlouho platonickou láskou Ledecké. Nahrávku Ester spatřila na veliké obrazovce na tiskové konferenci v Praze. Už jednou se jí zpěváka podařilo potkat. Napsal jí vzkaz na její růžovou kytaru ve znění „S láskou, Bryan Adams“. A myslel na ni i po její dvojnásobné výhře.

„Budu se na to dívat pořád a pořád. Je to jasný důkaz, že mě miluje, teď už to ví všichni,“ prohlásila na tiskové konferenci.

Ledecká vtipkovala, že jsou s Adamsem spřízněné duše. „Teď je na turné, připravuje další, bude to podle jeho programu, jak bude mít čas. My si k sobě vždycky cestu najdeme, takhle bych to shrnula,“ dodala s úsměvem Ester.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy