Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Brutálním znásilněním kamarádky mladík neskončil: Dívku teď začal ještě zastrašovat!

Brněnská policie hledala dívku, o které nevěděla, že není na útěku.
Ilustrační foto.
Do vazební věznice poputuje teprve šestnáctiletý hoch, který je podezřelý ze znásilnění své stejně staré kamarádky. Původně ho soud umístil do zadržovacího zařízení pro mladistvé, ale ukázalo se, že to nestačí. Mladík totiž začal nebohé dívce ještě vyhrožovat!

Nechutnou dohru má případ brutálního znásilnění, který se měl odehrát před čtrnácti dny v Havlíčkově Brodě. Teprve šestnáctiletý mladík tam podle policie měl násilím donutit k pohlavnímu styku svou stejně starou kamarádku. Čin měl vykonat za čerpací stanicí, navíc jí přitom ukradl i mobilní telefon.

Po dopadení policisty skončil mladík v zadržovacím zařízení pro mladistvé. Jenže toto opatření se ukázalo jako nedostačující. Agresor totiž odtamtud začal nebohou dívku zastrašovat, uvedl server tn.cz.

Z ústavu dívce posílal textovky a několikrát jí i volal. Snažil se ji údajně dotlačit k tomu, aby obvinění stáhla. Soud proto své rozhodnutí změnil a poslal ho do vazby. Kromě znásilnění tak nyní má na triku i další trestný čin vydírání.

Vazba se mladistvým delikventům uděluje zřídkakdy. Psychickému stavu dívky tyto události pochopitelně ani trochu nepřidaly. Prý žije v ještě větším strachu. Všichni doufají, že šestnáctiletého agresora potká spravedlivý trest.

Související články

Další články