Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Brutální zásah strážníků na otce bez roušky: Vystrašený syn plakal a volal maminku

Brutální zásah strážníků na otce bez roušky: Vystrašený syn plakal a volal maminku
Zdroj: Facebook / Koláž eXtra.cz
VIDEO
Na sociálních sítích se objevil záznam hrůzné situace z Uherského Hradiště. Video o délce zhruba tři čtvrtě minuty ukazuje rázný zákrok městských strážníků proti muži bez roušky. Kolem zasahujících policistů pobíhá plačící dítě. Zatím však není zřejmé, co situace předcházelo.

Ve středu večer začalo Facebookem kolovat video, které téměř okamžitě strhlo lavinu reakcí. Záznam ukazuje tvrdý zásah městských policistů v Uherském Hradišti proti muži, který nemá na obličeji roušku. Dva strážníci muže zaklekli a drží na zemi, zatímco on je prosí, aby ho pustili a zavolali státní policii. Místem se rozléhá dětský pláč, kolem zásahu totiž pobíhá malý vyděšený chlapeček, kterému strážníci napadají otce a on neví, co se děje. "Maminko!" úpěnlivě volá.

"Tak pěkně prosím, tohle je můj manžel a tříletý syn, manžel neměl venku roušku. Nebyl agresivní, jen si nechtěl dát roušku. A kdo by se chtěl ptát, kde byla máma, tak ta pracovala na covid áru a starala se o ventilované pacienty," napsala k videu maminka dítěte a dodala, že manžela odvezli na stanici a nebohého chlapce nechali na ulici.

Na video již reagoval i starosta města Stanislav Blaha. "Ano, i já jsem jej viděl. A také se mně nelíbil. Ale než vynesu unáhlené závěry, nejdřív prošetřím, co se skutečně stalo, co incidentu předcházelo a další okolnosti, které se případu týkají," zveřejnil na svém Facebooku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy