Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Brutální zářez nakynuté a opuštěné Seleny Gomez: Tohle místo už dlouho žádný šamstr nenavštívil!

Tohle není hezký pohled.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 48 fotografií
Už by se nad sebou měla zamyslet! Selena Gomez (25) má nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Po dalším z nekonečné řady rozchodů s Justinem Bieberem (24) vypadá jako chodící troska. Kromě toho, že neuvěřitelně přibrala, se přes dva týdny na veřejnosti objevuje v příšerném oblečení a beznadějí ve tváři.

Co je moc, to už je příliš. Tahle slova by si měla vzít k srdci Selena Gomez (25), která nám už několik dní v přímém přenosu ukazuje, že stát se ze sexy kočičky zanedbanou ošklivkou není žádný kumšt. Stačí tomu žalostný milostný život a trošku nalomená psychika.

Herečka a zpěvačka vždycky platila za jednu z nejkrásnějších hollywoodských hvězd. Jenže co bylo včera, nemusí být dnes. A to si Selena zřejmě neuvědomuje. Po rozchodu s Justinem Bieberem (24), který jí dělá ze života peklo už sedm let, na sebe totálně kašle.

Vzít si o číslo menší legíny, v nichž je zařízlý rozkrok vidět i z osmého patra paneláku ve vedlejší ulici, je pořádný přešlap. Zbytek tohoto katastrofického outfitu raději necháme na posouzení jiným, třeba stylistům Ewy Farny (24). Ti za něj totiž Selenu pochválí a aspoň se jí tak neprohloubí depka, kterou má z toho, že s ní žádný chlap zatím nebyl jen z čisté lásky.

Související články

Další články