Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ VRAŽDA: Žena a její přítel znásilnili dceru (†14). Pak ji uškrtili, rozřezali a nacpali do krabice s kočičím stelivem!

Zdroj: facebook.com/Policie
Americkým státem Pensylvánie otřásla brutální vražda. Dívku Grace Parker (†14) znásilnil přítel její matky a pak ji společně zabili a rozřezali. Její zohavené části našli po půl roce lovci na severu země.

Matka Sara Parker s přítelem Jacobem Sullivanem z Pensylvánie 8. července 2016 brutálně zavraždili 14letou dceru Grace. Když dívka ráno vstala a byla ještě v pyžamu, muž ji nejdříve zmlátil, pak ji vytáhl do třetího patra a před matkou ji znásilnil Poté dali dívce prášky proti bolesti a roubík do pusy. Navíc ji celou svázali a nechali ji napospas v podkroví, kde pálilo slunce. Na případ upozornil portál fox29.com a zahraniční média.

Když se vrátili po třech dnech a zjistili, že dívka ještě žije, Sullivan ji uškrtil. Její tělo pak rozřezali a nacpali do krabice, které bylo plné kočičího steliva. Pak její tělo nechali na půdě dlouhé tři měsíce. Matka nahlásila 11. července 2016 na policii svoji dceru jako pohřešovanou a tvrdila, že nejspíš utekla Jenže v té době už byla dávno mrtvá.

Podle státního návladního Matthewa Weintrauba dívka umírala dlouhých 18 hodin! Její tělo se našlo až po půl roce, 31. října ho objevili lovci na severu Pensylvánie. Měla uřezané ruce a nohy. Její matka podle kamerových záznamů kupovala obloukovou pilu a dva náhradní lisy

"Bohužel, Grace Packer byla pro tyto lidi dítě, kterého se chtěli zbavit," řekl státní návladní Weintraub. "Kdo teď bude mluvit za Grace Parkerovou? My budeme!" řekl prokurátor. Vraždu plánovali půl roku a měli ji dobře promyšlenou Snili o tom, že chtějí vraždit, a zrealizovali to.

Sullivan a Parker se po nálezu těla pokusili o sebevraždu předávkováním V nemocnici pak muž řekl, že svého činu lituje. "Lituji toho, co jsem udělal," řekl reportérům, když jej hlídka vedla k soudci. Vrahům hrozí trest smrti.

Související články

Další články