Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Brutální vražda v Německu: Syřan za bílého dne mačetou rozsekal spolubydlícího

+ Další 2 fotografie
Krvavá vražda
Panika ve čtvrtek zavládla v jindy klidném německém Stuttgartu. Muž ze Sýrie (28) uprostřed silnice a za bílého dne mačetou rozsekal svého spolubydlícího (36). Ten na místě zemřel, útočníka se podařilo zadržet. Motiv brutální vraždy zůstává předmětem spekulací, muži po sobě ale měli ještě před tragédií cosi pořvávat.

Muž ze Sýrie ve čtvrtek ubodal mačetou muže kazašského původu. Chladnokrevná vražda se odehrála za bílého dne na ulici v německém Stuttgartu. Vrah svou oběť dobře znal, podle německých médií spolu totiž měli pronajatý byt. Zda je pojilo i přátelství, je zatím nejasné.

Někteří svědci slyšeli útočníka křičet na zavražděného, proč něco udělal. Jedním z možných motivů vraždy tak může být i křivda z minulosti.

Napadený zemřel na místě, vrahovi se podařilo ujet na kole. Policisté ho zanedlouho zadrželi a probíhá další vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články