Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brutální vražda u Břeclavi: MRTVÁ MATKA se zjevila dceři a nařídila jí zabít otce?!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
Krutý mord
Mrtvá matka jí nařídila, aby zavraždila svého otce? Šušká se, že se ženě středního věku, která v Křepicích na Břeclavsku zadusila tátu (†90) polštářem, zjevoval její duch. Policie ji obvinila z vraždy a první letošní dokonanou vraždu na jižní Moravě dál vyšetřuje.

Brněnští kriminalisté vyšetřují brutální vraždu, kterou spáchala žena na Břeclavsku Vzala polštář a zadusila s ním vlastního otce (†90).

Na případ upozornil server Blesk.cz. „Ženu jsme obvinili z vraždy. Nyní zkoumáme motiv jejího činu,“ řekl listu policista Pavel Šváb. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nechtěl sdělit další podrobnosti.

Krátce po vraždě přivolala ke svému otci záchranáře, už však bylo pozdě. „Ženu středního věku jsme ošetřili a následně předali policistům. Důchodci už ale nebylo pomoci. Byl mrtvý ještě před příjezdem sanitky,“ uvedla pro Blesk.cz mluvčí záchranky Michaela Bothová.

Břeclavský deník přinesl spekulace sousedů, podle nichž žena tvrdila, že se jí zjevuje mrtvá matka. Právě ta ji měla k nechutnému činu přimět. Vliv měly hrát i údajné výhrůžky otce, který měl chtít dceru vydědit.

Související články

Další články