Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Brutální vražda tyranského manžela: Maria (48) mu uřízla chloubu a hodila ji psovi

Zdroj: profimedia.cz
pomsta
Ukrajinskou vesnicí Obariv otřásla brutální vražda. Osmačtyřicetiletá Maria tam uškrtila svého manžela, uřízla mu hlavu a penis a nakrmila tím svého psa. Vražedkyně se k činu přiznala a na místě byla obviněna. Manžel Oleksandr (†49) prý Mariu několik let týral. Ona se mu pomstila děsivým způsobem.

Ukrajinka Maria zažívala s manželem několik let teror. Proto se rozhodla s týráním skoncovat tímto zvlášť brutálním způsobem. Vražda se stala ve vesničce Obariv na severu Ukrajiny. Maria (48) vypověděla, že dlouhá léta trpěla manželovi domácí násilí. Jeho vražda tak byla pro ni jediný způsob, jak se z toho dostat ven.

Maria, která byla celá od krve, prý vyšla na ulici, kde se jí všimla sousedka Naděžda. „Její ruce, nohy a oblečení byly celé od krve,“ vypověděla šokovaná sousedka. „Řekla, že má problém, že zabila svého manžela. Nevěřila jsem jí. Myslela jsem si, že ho jenom uhodila. Šla jsem se podívat, jestli nepotřebuje pomoc. Když jsem vešla do místnosti, viděla jsem téměř rozčtvrcené tělo. Postel byla celá od krve. Zeptala jsem se, kde je hlava. Byla v pytli,“ popsala podle britského deníku Daily Mail sousedka místním médiím.

Okamžitě potom Naděžda zalarmovala ostatní sousedy, kteří zavolali policii. Maria se na místě přiznala a sdělila policii všechny detaily. Za brutální vraždu jí hrozí 15 let ve vězení.

Související články

Další články