Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Brutální vražda turistky na festivalu (†28): Tělo našli celé od krve, pohozené v poli!

Žena měla celý život před sebou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Dovolená v Indii se změnila v horor. Mladá Angličanka Danielle McLaughlin (†28) z Liverpoolu si vyrazila odpočinout do turistického ráje. Jenže domů už se nikdy nevrátí. Někdo ji znásilnil, brutálně zavraždil a pohodil do pole.

Danielle McLaughlin z Liverpoolu odjela na dovolenou do Indie. Když vyrazila na festival na pláž Palolom, netušila, že jsou to její poslední minuty. Další den našel její zakrvácené tělo farmář na poli, asi 4 kilometry od festivalu. Vrah ji znásilnil a brutálně zavraždil. Její ostatky byly k nepoznání. O vraždě informoval portál The Sun.

Jejím vrahem je Vikat Bhagat, kterého už policie zadržela. Muž je známá firma, okrádal především turisty v blízkém okolí. „Řekl, že svou oběť znásilnil. Poté ženu zavraždil, aby nemohla prozradit jeho identitu,“ řekl policejní mluvčí Sammy Tavares. Z muže prý měli všichni strach, protože u sebe nosil zbraň a nikdo nevěděl, co od něj může čekat.

Než Danielle odjížděla do Indie, zveřejnila na sociální síti vzkaz, ze kterého mrazí. „Děkuji mojí rodině a kamarádům, že dělají můj život tak úžasný. Vždy na mě dáváte pozor. Jsem vděčná a neznám nikoho, kdo by měl větší štěstí. Teď vyrážím na další dobrodružství,“ napsala před cestou.

Její přátelé a rodina jsou zdrceni. Nikdo nemůže pochopit, jak mohl někdo něco tak strašného udělat. Její Facebook se plní srdceryvnými vzkazy. „Jsme z toho zničení. Měla před sebou tolik dalších dobrodružství,“ napsal například jeden z přátel. „Mám zlomené srdce. Byla velmi oblíbená, snad každý ji musel mít rád,“ píše další.

Související články

Další články