Cerys Yemm bylo krásných 22 let, když si vyrazila nedaleko svého bydliště ve Walesu do místního baru. Tam potkala velmi zajímavého muže jménem Matthew Williams (34), který si ji během večera „nabalil“ a poté pozval k sobě na hotel.

Slíbil jí, že se budou chovat slušně, jenom trochu popijí a pak jí zavolá taxi. Domů Cerys nikdy nedojela.

Jak se policie dozvěděla, že má toho rána vtrhnout do Williamsova hotelového pokoje, nebylo zatím zveřejněno, ale podle spekulací je zavolal sám vrah. Když rozrazili dveře, viděli něco, s čím jim podle slov jejich policejní mluvčí musí pomáhat psychologové, jelikož trauma způsobené výkonem práce jimi dost otřáslo.

Na místě činu ležela mrtvola Cerys, které Matthew Williams snědl obličej, a v momentě, kdy policie vrazila dovnitř, zrovna pojídal její oko. Šokující kanibalská vražda otřásla městem Blackwood, z něhož Cerys pochází, a nikdo nechápe, jak se jedna lidská bytost může dopustit takové ohavnosti na druhé. Pro Cerys truchlí nejen rodina a přátelé, ale všichni místní, vražda je totiž momentálně kauzou číslo jedna v tamních novinách.

Williams už jednou trestán byl, na svobodě se pohyboval teprve 14 dní. Výsledky pitvy Cerys ještě nejsou známy, ale nejspíš zemřela na poranění hlavy, vraha Williamse policie na místě zabila. V jeho těle se našel kokain.