Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brutální vražda nebohé babičky (†85): Uřezali jí hlavu a ruce, pak pohodili v lese!

Zdroj: youtube
Příšernost
Francoise Vrillaud (†85) začala rodina pohřešovat před třemi týdny poté, co se ztratila z domova důchodců. Nyní vyšetřovatelé potvrdili, že tělo, které bylo nalezeno v lese v Saint-Laurent-de-la-Pree bez hlavy i rukou, patří právě pohřešované seniorce.

V Saint-Laurent-de-la-Pree se odehrála strašlivá událost, která otřásá celou Francií. V lese bylo nalezeno mrtvé tělo, které nemělo hlavu ani ruce.

Nalezené tělo patří seniorce Francoise Vrillaud. Ta žila v nedalekém domově důchodců, který je vzdálen zhruba 3 kilometry od místa, kde bylo znetvořené tělo nalezeno.

Rodina začala pohřešovat Francoise před třemi týdny poté, co ji přišli navštívit a ona nebyla ve svém pokoji. Naposledy byla spatřena 24. května a pak se z pečovatelského domu beze stopy ztratila.

Do pátrání po seniorce byl zapojen vrtulník, drony, 45 četníků a zhruba 39 dobrovolných studentů. Bohužel byla nalezena mrtvá a tělo bylo už v rozkladu.

Kriminalisté nyní vyšetřují záhadný případ. Zatím nejsou žádné bližší informace, o tom, co se Francoise stalo.

Související články

Další články