Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brutální vražda na Slovensku: Útočník přeskočil plot a následně ubodal 39letého muže

Brutální vražda na Slovensku: Útočník přeskočil plot a následně ubodal 39letého muže
Zdroj: Profimedia
Vražda
V noci na sobotu se na Slovensku odehrála brutální vražda, kdy agresor přeskočil plot a ubodal devětatřicetiletého muže. Incident se odehrál na západě v obci Sokolovce u Piešťan. Policie prověřuje okolnosti případu. Podezřelý muž byl zadržen.

Slovenská policie od půlnoci vyšetřuje násilné usmrcení devětatřicetiletého muže z obce Sokolovce u Piešťan. O incidentu informovala policie na sociální síti. "V tuto chvíli můžeme potvrdit jen to, že k incidentu došlo mezi dvěma osobami," napsala policie na Facebooku.

Portál tvnoviny.sk pak uvedl, že za surovým incidentem stojí osmatřicetiletý agresor. Ten měl podle zjištění serveru přeskočit plot s baseballovou pálkou v ruce. Vnikl na pozemek rodinného domu oběti, kde na muže zaútočil v dílně vedle domu.

Útočník usmrtil oběť šesti bodnými ranami. Podezřelého se podařilo policii zadržet, nicméně odmítá vypovídat. Policie nyní prověřuje všechny okolnosti brutální vraždy. "Právní kvalifikace bude stanovená po důsledném zadokumentování," dodala policie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy