Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Brutální vražda: Muž nemilosrdně popravil svou partnerku a tři malé děti

Zdroj: Pixabay
Brutální vražda

Velkou Británií otřásla brutální vražda. Damian Bendall (31) je podezřelý z vraždy partnerky Terri Harriss (35) a jejích dětí Lacey (11), Johna (13) a také Laceyiny kamarádky Connie (11). Čtyři mrtvá těla objevila policie v neděli 19. září a stále ještě vyšetřuje okolnosti, jak informoval The Sun.

V neděli ráno byl v anglickém městě Killamarsh zadržen jednatřicetiletý Damian Bendall. Policie tak učinila poté, co objevila v jednom z tamních domů čtyři mrtvá těla. Po zjištění vyšlo na povrch, že se jedná o Damianovu přítelkyni Terri a dvě její děti Lacey a Johna. Kromě toho byla mezi mrtvými nalezena také kamarádka malé Lacey Connie, která přišla přespat ke své kamarádce.

Bendall byl napřed přemístěn do nemocnice, aby mu lékaři ošetřili drobná zranění, která si sám způsobil, a nakonec skončil ve vazbě. Následně začaly na povrch vyplouvat nové informace.

Dívky pořádaly před vraždou sbírku

Jedenáctiletá Connie dorazila ke své kamarádce Lacey v sobotu odpoledne, aby se připravily na na finanční sbírku, kterou plánovaly uskutečnit. Před domem prodávaly sladkosti a vítěžek peněz měl jít celý na výzkum rakoviny. Poté, co byly dívky se sbírkou hotovy, odebraly se do domu Lacey, kde měla Connie přespat.

Pozdě večer slyšeli sousedé z domu, kde bydlela Lacey s bratrem, jejich matkou Terri a jejím přítelem Damianem, křik. Krátce poté zavládlo hrobové ticho. „Myslím, že nikoho nenapadlo zavolat policii. Dorazili další den asi v 7:30 ráno. Uvnitř našli těla a muselo to být hrozné,” uvedl pro The Sun jeden ze sousedů. „Potřebuji své děti zpátky. Život už nikdy nebude stejný. Mojí andílci,” vzlykal otec zavražděných Lacey a Johna.

Zatím stále není jasné, proč Damian spáchal tento brutální čin a všechny čtyři zavraždil, okolnosti vyšetřuje policie.

Související články

Další články