Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brutální vražda Kristiny (†10) ze Slezska: Jakub (22) jí podřízl hrdlo kvůli její matce!

Příšerná vražda
Od čtvrtka pohřešovanou Kristinu (†10) z polské části Slezska našli zavražděnou. Policisté už dopadli a obvinili Jakuba (22), který měl dívenku připravit o život "s mimořádnou krutostí". Místo činu schválně upravil tak, aby se zdálo, že vraždil pedofil. Jeho motiv byl přitom zřejmě jiný: prostá žárlivost!

Když polští policisté v neděli nasadili želízka Jakubovi (22), k vraždě mladinké Kristiny (†10) se sám přiznal. Krutý čin měl sexuální pozadí, to však nebylo směřováno k dívce. Tu našli už ve čtvrtek večer náhodní kolemjdoucí s podříznutým hrdlem v lese nedaleko místa bydliště.

„Dívka se s vrahem znala. Byl zamilovaný do její matky, ucházel se o ni a na dítě žárlil," řekl webu tvp.info jeden z kriminalistů. Pro ty šlo o obtížný případ, obviněný Jakub totiž místo činu zinscenoval tak, aby to vypadalo, že vraždil pedofil.

„Místo, kde se tělo našlo, a situace naznačovaly sexuální motiv pachatele a to, že jdeme po pedofilovi. Teď už ale víme, že se to celé pravděpodobně odehrálo jinak," dodal.

Podle vyšetřovatelů zavraždil Jakub dívenku „s mimořádnou krutostí“. I proto požaduje polský ministr spravedlnosti nejvyšší možný trest, a sice doživotí bez možnosti propuštění. Trest smrti byl v Polsku zrušen v roce 2013.

Související články

Další články