Drogový gang si vyhlédl před školou krásnou Luciu Perez z Mar del Plata v Argentině a unesl ji. Skupina mužů nejdříve bezbrannou dívku zdrogovala kokainem a marihuanou. Když byla bezvládná a nemohla se bránit, všichni ji brutálně znásilnili a mučili.

Když už si řekli, že mají dost, rozhodli se zamést stopy. Dívku vykoupali, oblékli do čistých šatů a vyhodili na ulici před léčebnu pro drogové závislé. Dívka utrpěla velmi vážná zranění.

V léčebně si mysleli, že je studentka drogově závislá a jen se předávkovala. Jenže pak se přišlo na krutou pravdu. Její zranění byla natolik vážná, že jim dívka podlehla. „Nabodli ji na dřevěný kůl, to byla příčina smrti. Byla vystavena brutálnímu a nelidskému sexuálnímu zneužívání,“ řekla žalobkyně Maria Isabel Sanchez.

Policie vypátrala dodávku, kterou údajně skupina mužů dívku unesla. Policisté v ní našli drogy, kondomy, munici i sexuální hračky. Byli zatčeni dva podezřelí Matias Gabriel Farias (23) a Juan Pablo Offidani (41). Třetí muž je na útěku a policie po něm pátrá.

Celá rodina je z brutální vraždy otřesená a pro vrahy chtějí spravedlivý trest. "Chceme, aby dostali doživotí. Ne, aby to bylo jen 10 nebo 15 let a pak po propuštění udělali to samé,“ prohlásil dívčin otec Guillermo Perez.