Na videu můžete vidět velmi dramatické a brutální zatýkání ženy, která ukradla boty. Policista se se ženou nijak nepáral a zlodějka tak musela litovat, že něco vůbec ukradla.

Policista ženu povalil na zem a neustále na ni řval. Hlavou jí mlátil o chodník, všude je vidět krev. Žena se bránila, ale marně. Vytáhl dokonce i pistoli a mířil jí na její obličej.

Tiffany byla v šoku. Policistovi se omlouvala a prosila o propuštění. Muž ji ale chytil pod krkem a nutil ji lehnout si na zem. Vůbec mu nevadilo, že žena má vážné poranění hlavy a všude je plno krve.

Žena ale plakala a lehnout si nemohla, protože jí krvácela hlava. Následně jí policista nasadil pouta a zavolal jí záchranku. Když se Tiffany uklidnila, byl najednou klidný i policista a staral se o ni.

„Zůstaňte tady a odpočívejte, nejdříve vás ošetřím. Dalo se tomu vyhnout, stačilo, abyste mě poslechla,“ řekl po celém incidentu policista, který prý nechtěl být na ženu tak zlý.

Ta se ale jen tak nedala. Je přesvědčena o tom, že jeho zákrok byl nepřiměřený. „Jsem celá pomlácená,“ stěžovala si Tiffany novinářům. „To, co mi udělal, vůbec nebylo potřeba,“ říká na účet policisty. Policista se podle ní vzhledem k situaci nezachoval adekvátně.