Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Brutální video z metra A: Skupina násilníků surově zmlátila muže, kopali ho do hlavy

+ Dalších 6 fotografií
Banda útočníků přepadla v metru muže, kterého zbila a zkopala. Většina úderů přitom směřovala na hlavu oběti. Ta se neměla jak bránit a utrpěla četná zranění. Incidentem, který se stal v dubnu, se zabývá policie a žádá veřejnost o pomoc. Viníky se totiž zatím nepodařilo dopadnout.

Skupina útočníků napadla muže ve stanici Náměstí míru na lince A. Oběť při napadení utrpěla zlomeniny nosních kůstek, tržnou ránu nad pravým okem, řadu zranění v obličeji a v pravé části trupu. Policie se nyní obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc, protože k útoku došlo už 24. dubna za nouzového stavu a někteří viníci jsou stále neznámí.

Neměl šanci se ubránit

Celému incidentu předcházela slovní roztržka. „Skupina mužů napadla údery pěstí do obličeje poškozeného. Poté, co se ocitl na zemi, do něj ještě několikrát kopli a dupli. Od dalšího napadání je neodradila ani skutečnost, že ležící muž neměl proti početné převaze šanci se ubránit, a tak si rukama chránil alespoň hlavu,” popsal situaci mluvčí policie Jan Rybanský. Ani to však útočníkům nestačilo a muže po napadení ještě okradli o věci za přibližně 1000 korun.

Policie prosí o pomoc

Napadení zaznamenaly bezpečnostní kamery v metru. Část z nich už také vyšetřovatelé identifikovali, u hlavních agresorů se to ale nepodařilo. Policie tak prosí veřejnost o pomoc. „Tísňovou linku 158, prosím, kontaktujte i v případě, že znáte totožnost dívky na záběrech. Je vnímána jako svědkyně, která by mohla útočníky znát,” řekl Rybanský.

Útočníkům nyní hrozí osmiletý trest za výtržnictví, ublížení na zdraví a krádež.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy