Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Brutální video střelby ve Vrútkách! Matky braly děti do náruče a prchaly, útočník mrtev

+ Dalších 8 fotografií
Údajné záběry ze zásahu policie při útoku mladíka na škole ve Vrútkách na Slovensku se objevily na sociálních sítích a diskutující se nemohou shodnout na tom, co se přesně stalo. Na Facebook ho umístil Prešovský deník.

Na videu, které koluje po sociálních sítích je vidět trojice žen s dětmi, které jsou po ulici. Zanedlouho z ničeho nic ženy vezmou děti do náruče a dají ne útěk. V mžiku se na záběrech objevuje muž, kterého pronásledují dva policisté.

Slovenští policisté se snaží muže zastavit a při zásahu zůstane na místě raněný policista a útočník. Video na sociálních sítích zvedlo velkou vlnu nevole ohledně profesionality zasahujících policistů. Někteří si myslí, že policisté se zranili vlastními kulkami.

Je pravděpodobné, že se slovenští policisté klidně mohli postřelit. Nic zatím ale potvrzeno nebylo. Muž, kterého honila policie na začátku týdne s nožem v ruce, napadl ve škole ve Vrútkách několik lidí. Útočník na videu měl po zásahu následně podlehnout zraněním.

Student Spojené školy Ivan rozpoutal masakr

Ve čtvrtek se na Slovensku ve Vrútkách odehrál hrozný masakr. Bývalý student Spojené školy Ivan tam pobodal několik lidí včetně dětí. Hrdinou je zástupce ředitele Jaroslav Budz, který bránil žáky vlastním tělem. Svým zraněním bohužel nakonec podlehl.

"Zlatý člověk. Byl to hrdina. Je mi to velmi líto, stále tomu nemohu uvěřit," řekla pro eXtra.cz známá pana Jaroslava. Bývalý žák Ivan, který pobodal hned několik lidí včetně dětí a na svědomí má jeden lidský život, byl údajně terčem posměchu. Bývalí spolužáci si ho měli často dobírat kvůli jeho vzhledu. To mohlo být důvodem, proč se rozhodl na školu zaútočit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy