Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ VIDEO: Policajt odbouchl plačícího Daniela (26) jako psa!

To je neuvěřitelné. Sedmadvacetiletý policista Philip Brailsford zastřelil neozbrojeného, plačícího a prosícího Daniela Shavera na hotelové chodbě. Soud rozhodl, že tahle chladnokrevná poprava je úplně v pořádku.

Bývalého arizonského policistu Philipa Brailsforda obviněného z vraždy druhého stupně ve čtvrtek shledali nevinným poté, co v roce 2016 nemilosrdně zastřelil neozbrojeného otce dvou dětí Daniela Shavera z Texasu.

Muž pobýval pracovně v hotelu La Quinta ve Phoenixu, když dostala policie hlášku, že z hotelového okna někdo míří zbraní. Shaver byl žádán, aby vyšel z pokoje, lehl si na chodbě na zem a nedělal unáhlené pohyby, že jinak riskuje zastřelení.

Daniel si chtěl popotáhnout kalhoty, Brailsford ho okamžitě rozstřílel. Prý si myslel, že sahá pro pistoli. Daniel je přitom na videu slyšet, jak prosí, aby ho nezabíjeli.

Danielův právník Mark Geragos popsal po vynesení rozsudku verdikt soudu za naprosté selhání a zastřelení Daniela za sprostou popravu, uvedl Daily Mail. Zklamaná je také vdova Laney a dvě děti.

Související články

Další články