Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Brutální video: Mami, plakala zoufale holčička, ženě bez roušky policie klekala na hlavu

Brutální video: Mami, plakala zoufale holčička, ženě bez roušky policie klekala na hlavu
Zdroj: Se svolením Patrika Mikulenky
+ Další fotografie
krutý zásah
Několik lidí bylo svědky brutálního policejního zákroku na ženu s malou holčičkou. Podle videa na sobě neměla žena roušku a nechtěla se ani prokázat doklady, proto ji policie hrubě povalila na zem a spoutala. Vše za přítomnosti její malé dcery, která zoufale plakala.

Úterní zákrok strážníků a policistů na mladou maminku s dítětem vyvolal obří bouři nevole. Strážníci ženu velmi surovým způsobem zpacifikovali, údajně prý proto, že neměla roušku a nechtěla se identifikovat doklady. „Policejní šikana v přímém přenosu u restaurace v Ostravě-Porubě. Paní neměla roušku a chtěla se napít, strážníci ji spoutali a odvezli na služebnu!!! Vše za přítomnosti malé holčičky!!! Kam to až dospěje!? Přitom to šlo udělat úplně jinak. Malou holčičku nechali na místě!" napsal k videu na facebooku Patrik Mikulenka, který byl celému incidentu přítomen. Na videu je ovšem opravdu vidět, že žena roušku ani respirátor neměla.

„Neklekejte jí na tu hlavu před malým dítětem, to děcko brečí. Chlapi, vy nemáte doma rodiny? Dívejte se, jak ta malá brečí. Za to, že vám paní nechtěla ukázat občanku, to jako vážně?" komentoval nechápavě policejní zákrok autor videa Mikulenka, který mezitím vše zdokumentoval.

Kromě ženy skončil na služebně i Mikulenka, protože kouřil se sundanou rouškou na veřejnosti, ačkoliv podle něj v jeho blízkosti zrovna nikdo nebyl. Ve více než patnáctiminutovém facebookovém videu je natočen jak zákrok policie na Patrika Mikulenku, tak i na ženu, která byla na procházce se svou malou dcerou. Mikulenka si také stěžoval, že strážník, který ho peskoval kvůli sundanému respirátoru, měl sám obyčejnou roušku a ne respirátor, který by měl být nyní povinný ve všech venkovních prostorách.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy