Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Brutální vedro: 5 triků, jak se nepotit a vypadat skvěle i v tropickém počasí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Počasí
V České republice máme hodně horké dny. A podle předpovědi počasí bude ještě hůř. Jak bojovat s vedrem? I v tropickém počasí můžete vypadat skvěle. Jak na to?

1. Povinná výbava

Je jasné, že v nesnesitelném horku se člověk potí, proto se nestačí stříknout deodorantem jen ráno v pohodlí domova, ale noste si ho s sebou v kabelce. Pokud máte kabelku malou, pořiďte si miniaturu deodorantu, který se vám do ní snadno vejde. Parfém je samozřejmostí.

2. Vody s sebou

Během vysokých teplot je potřeba doplňovat tekutiny, proto si do města nezapomeňte vzít lahev vody, a to nejen na pití, ale i termální ve spreji. Jakákoli voda totiž dělá tělu dobře i na pleť, takže budete hned vypadat svěžeji.

3. Pravidelná péče

Jestli je něco pro svěží vzhled opravdu důležité, je to odlíčení před spaním. Pokud si přes noc necháte na očích řasenku, do rána z ní budou jen žmolky. Vaše pleť i oči budou podrážděné a věřte, že to nestojí za to. Vždy si make-up odstraňte vhodným odličovadlem a nakrémujte si obličej.

4. Hebká kůže

Pokud chcete, aby vaše kůže vypadala hebčí a jednotnější, zajděte si do solária. Jistě, není to nic moc zdravého, ale čas od času si ho dopřát můžete. Naprosto chápeme, že někdo dává přednost sluníčku, ale od něj opálení vypadá jinak. Nezapomeňte, že existují i tónovací postřiky na tělo.

5. Buďte pozitivní

Nic není účinnějšího, než když budete mít dobrou náladu. Pozitivní energie je na člověku totiž hned vidět, a tak se neostýchejte usmívat se na celý svět. Jenom tak budete vypadat opravdu svěže. Správné naladění dělá divy.

PODROBNOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NAJDETE ZDE

Související články

Další články