Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brutální útok na Petru Kvitovou: Policie už zná popis útočníka! Najdou ho?

Petru Kvitovou pořezal neznámý muž.
Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Tenistka Petra Kvitová (26) se stala obětí přepadení. V jejím bytě na ni zaútočil neznámý muž. V úterý ráno na ni zazvonil v prostějovském bytě a vydával se za revizního technika kotle. Pak ji pořezal na rukou a okradl. Policie už má jeho popis!

Neznámý muž zaútočil v úterý ráno na tenistku Petru Kvitovou v jejím bytě. Pod falešnou záminkou se dostal k ní do domu, pořezal jí prsty a poranil šlachy na rukou. Z bytu si pak odnesl 5 tisíc korun.

„Dnes před půl devátou došlo nedaleko centra Prostějova v bytě k přepadení 26leté ženy. Neznámý pachatel – podle dosavadních poznatků byl jeden – vnikl lstí do bytu a ženu napadl. Ohrožoval ji nožem a žena utrpěla zranění. Došlo tam k odcizení. Žena pachateli otevřela sama, do bytu se dostal pod záminkou, kdy se představil jako revizní technik kotle,“ řekl pro iDNES.cz mluvčí Policie Prostějov František Kořínek.

Policisté už zveřejnili popis hledaného muže. "Dosavadním šetřením jsme zjistili, že by se mělo jednat o muže přibližně ve věku 35 let, 180 centimetrů vysoké, štíhlé postavy, světlé barvy pleti. Měl by mít hnědé oči. Na hlavě by měl mít světlou čepici, tzv. bekovku. Na sobě oblečenou světle hnědou bundu. Přes rameno měl pověšenou tašku.“

Petra Kvitová je v šoku! Útok jí může narušit její připravovanou sezonu. "Šlo o náhodný kriminální čin, nebylo to tak, že by někdo chtěl přepadnout Petru Kvitovou. Někdo, kdo přepadává byty, si shodou okolností vybral Petřin byt,“ řekl portálu iDnes.cz mluvčí tenistky Karel Tejkal.

Související články

Další články