Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Brutální útok na invalidu: Vytáhli ho ze sedadla a zkopali, policie hledá svědky

Po pachatelích brutálního útoku na invalidu, po kterém postižený muž utrpěl rozsáhlá poranění, pátrá policie na Hodonínsku. V souvislosti s otřesným případem pátrají policisté po dvou mužích, kteří by mohli být klíčoví pro vyřešení celé věci.

"Během jízdy mezi stanicemi Rohatec - Zastávka a Hodonín došlo k potyčce a neznámý agresor na poškozeného brutálně zaútočil. Násilím ho nejprve vytáhl ze sedadla a pak do ležícího muže v uličce opakovaně silně kopal. Když se navíc napadený z posledních sil postavil, udeřil ho surovec i do obličeje. Pachatel z vlaku vystoupil na další zastávce v Hodoníně, " říká k případu policejní mluvčí Petr Vala.

Práci policie zkomplikovalo i to, že invalida případ nahlásil až po měsíční rekonvalescenci. Přesto se ale podařilo dohledat kamerové záznamy, které zachytily dva muže, s nimiž by policisté chtěli mluvit. "V případě, že někoho ze svědků poznáváte, volejte tísňovou linku 158. Pachateli v případě uznání viny hrozí za trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví až tři roky vězení," dodává Vala.

Související články

Další články