Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutální smrt na Mostecku nestačí! Další hazard Češek za volantem!

Zdroj: facebook.com, youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Za 5 minut u Tesca
Před rokem došlo na Mostecku k děsivé tragédii. Dvě dívky se tam natáčely na telefon při řízení. Řidička se měla věnovat volantu, ale smála se do kamery. Dnes je po smrti. Mladí lidé slibovali, že telefon za volantem do rukou brát nebudou. Jenže dnes je všechno jinak. Další lidé se fotí při řízení. Kdo další zemře?

Tu nehodu si pamatujeme všichni. Dvě mladé holky se smály do kamery a streamovaly nebezpečnou jízdu. Na začátku to vypadalo jako humorný stream plný legrace. Jenže pak přišel náraz. Jednadvacetiletá Nikola B. zemřela. Vůz narazil do autobusové zastávky, ze které se vymrštilo dřevěné prkno. Kus dřeva pak Nikole zřejmě prorazil krk. Druhá dívka, která nehodu streamovala, se štěstím přežila.

Celebrity a mladí lidé se tehdy dušovali, že už nikdy se nebudou při řízení natáčet. Dokonce po sociálních sítích běžela kampaň, která na toto nebezpečí měla upozornit. Jenže dnes je vše jinak. Dosvědčuje to třeba mladá slečna, která se jmenuje Natálka.

Ta v jedné populární facebookové skupině zveřejnila snímek, kde se fotí za volantem. Když ji ostatní diskutující upozornili, že je to hazard, tak se jim vysmála. „Když tak skončím za pět minut u Tesca,“ napsala Natálka ke své fotce. Dvě holky z Mostecka k Tescu nikdy nedojely… Brutální nehodu sledoval celý národ. Tak doufáme, že Natálka a další lidé, kteří s mobilem takto hazardují, budou mít větší štěstí. A s nimi i všichni ostatní účastníci silničního provozu…

Související články

Další články