Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Brutální smrt mladé Kristýny (†19) ze Šluknova: Byla unesena a následně ubita?

Šluknov: Byla mladá dívka ubita k smrti?
Zdroj: Profimedia
Vražda

Od minulého týdne pátrala policie po devatenáctileté Kristýně H. ze Šluknova. Její bezvládé tělo bylo nakonec objeveno v neděli a Blesk nyní přišel s informací, že měla být dívka obětí trestného činu.

Rodina mladé Kristýny H. prožívá velmi bolestivé období. Minulý týden měla dívka nasednout do auta k neznámému člověku a odjet s ním pryč. To bylo také naposledy, kdy ji rodina spatřila živou. K někomu nasedla do auta a odjeli. Je to hrozný, co se děje tady ve Šluknově,“ nechal se pro Blesk slyšet zdrcený bratr dívky Július (20).

Vrahem mohl být někdo z Německa

V neděli se potvrdilo to nejhorší, policie nalezla její bezvládné tělo. Podle již zmíněného webu byla ubita k smrti. Vrahem by prý mohl být někdo ze zahraničí, konkrétně z Německa. Dívka byla již dříve viděna v přítomnosti cizích mužů, s nimiž odjížděla i mimo město. Její bratr Július si nemyslí, že by se jednalo o někoho z ciziny. „Určitě by ji nechal za hranicemi a nevracel by se sem s ní,” prozradil.

Tělo Kristýny bylo objeveno asi deset kilometrů od města Šluknov na Děčínsku blízko penzionu U Pytláka. Další informace zatím policie nezveřejnila a vyšetřování stále probíhá.

Související články

Další články