Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Brutální sadista Standa odporným způsobem týral ženy: Mučil je a pil jejich krev

Brutální sadista Standa odporným způsobem týral ženy: Mučil je a pil jejich krev
Zdroj: Policie Polsko
Předchozí Další
Nelidsky kruté!
Stanislaw Modzelewski je postrachem Polska. Třetí největší sériový vrah si vysluhuje přezdívku upír. Brutální sadista svoje oběti mučí, znásilňuje a lemtá jejich krev. Manželku doma bije kabelem, jinak totiž není schopen dosáhnout vyvrcholení.

O svatební noci úraz penisu

15. března 1929 se v Polsku narodil Stanislaw Modzelewski. Brutální sadistický zabiják si vysloužil přezdívku "upír". V padesátých letech terorizoval polskou Lodž a zapsal se do historie jako třetí největší polský sériový vrah. Jeho brutalita neznala obdoby!

Malý Stanislaw na učení moc nebyl, absolvoval jenom tři třídy základní školy. V patnácti se stal svědkem vraždy, což jeho psychiku značně pošramotilo. Když Stanislaw vyrostl, živil se jako řidič. Sice se oženil, šťastný rodinný život se ale nekonal. Během svatební noci utrpěl úraz přirození, kvůli kterému zůstal impotentní. Schopen sexu částečně byl, ale nesměl být dobrovolný. Vyvrcholit se monstru povedlo jenom, když žena křičela a vykazovala známky strachu.

Manželku tedy bil kabely. Možná i ze sexuální frustrace propadl novému koníčku - zabíjení. Zmasakroval osm žen, šest dalších obětí polskému vampýrovi uniklo. Roku 1969 byl vrah sprovozen ze světa oběšením.

Upírovy oběti:

1) Josefa (67), pohozena v lese, oběť uškrtil holýma rukama

2) Maria (32), nalezena v lese, uškrcena šálou

3) Teresa (21), nalezena na poli nedalo lesíku, uškrcena šálou

4) Irena (24), oběť nalezena na poli u silnice, uškrcena šálou

5) Helena (18), nalezena u silnice na cestě k lesíku, uškrcena šálou

6) Helena (22), nalezena u silnice poblíž trati, uškrcena bandanou

7) Maria (87), uškrcena ve vlastním bytě, nalezena ve vaně s pořezanými vyčnívajícími půlkami z vody

8) Oběť se nikdy nenašla

Seniorce rozerval půlky

Stanislaw vykonával popravy s maximální krutostí. Své oběti sexuálně napadal a mučil, před smrtí je bil, nehty jim seškrabával kůži z těla. Nebohým ženám měl dokonce pít krev! Mrtvoly po smrti zohavoval do nelidských podob. Sexuálně se ukájel na ženách od osmnácti let, jeho nejstarší oběti bylo ale dokonce 87! Ženy škrtil šátkem nebo holýma rukama, následně je okradl, cennosti si ponechal, ostatní věci trousil po okolí. Oběti byly vždy nalezeny se svlečenou spodní částí těla, znásilněné. Jestli zubožené ženy mučil před anebo po jejich smrti, se neví.

Zabiják vraždil v uniformě, což potvrdily i ty, které z jeho spárů unikly. Proto policisté předpokládali, že vraždí zaměstnanec polských státních železnic. Všechna těla byla totiž navíc nalezena v blízkosti nádraží. Stanislaw ruce spravedlnosti unikal přes patnáct let. Všechny oběti zanechával podél cest na cestě k místnímu lesíku anebo je ukrýval přímo v lese. Policie ale neměla žádnou stopu a případ proto uzavřela.

Až po více než desetiletí byl Stanislaw dopaden. To kvůli vraždě své staré sousedky. Se starou dámou vedl dlouhé spory, sedmaosmdesátiletou sousedku zmasakroval přímo v jejím bytě, když se koupala ve vaně. Seniorka byla nalezena s rozřezanými vyčnívajícími půlkami z vody. K zohavení těla použil vrah žiletku. Oběť se ale bránila a škrábala. Za jejími nehty policejní experti objevili kousky Stanislawovy kůže. "Trpěl jsem, že nemohu mít ženu jako jiní muži," řekl ve vazbě.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy