Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brutální rozchod Mesarošové: Víme, co se u ní doma stalo, a je to vážně masakr!

Dominika je zajištěná dívka, a tak si může dovolit milionáře prokládat
výkonnými milenci, které si vydržuje. Nesnáší ale lež a dluhy, takže
má radši milionáře, protože u těch hrozí jen ta lež.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií

Dominika Mesarošová (29), jediná česká silikonová hvězdička, co už má vyděláno, se opět spálila ve své sympatické snaze pořídit si dítě s někým, koho doopravdy miluje a s tím, s kým za úplatu nocuje a chodí se vystavovat na golf.

A že to v posledním vztahu s roztomilým šedivějícím zajíčkem Markem už fakt v jednu chvíli vypadalo, že bude zakládat rodinu čistě z lásky a vdaná.

Teď je všechno jinak a stejně jako v případě v Praze naturalizovaného zlínského DJ Sashi Vee má „Messerschmitt“ důvod pořádně mlžit.

„Nezlobte se, nechci to komentovat a nahrávat jiným,“ řekla nám na přímou otázku na včera zveřejněnou informaci, že její milý dostal pod stromeček namísto roubíku a biče s předstihem kopačky.

To už jsme ale dávno věděli svoje – podle obvykle mimořádně dobře informovaného zdroje z okolí třiatřicetiletého exmilence má tento dluhy, jejichž výše Mesarošovou i její dvě šestky pořádně zaskočila: „Ona převzala nějakou obsílku ohledně dluhu a došla jí trpělivost.“

Modelka navíc zřejmě nevydýchala Markovo nedávné zmizení, které měl bagatelizovat, aby nevyšlo najevo, že prchá před jedním z věřitelů, což je ovšem tvrzení z dílny Mesarošové a nemusí být pravdivé.

Mesarošová je známá tím, že má ráda pod kontrolou svoje finance. V osmadvaceti letech má splacenou vilu v Průhonicích, kterou financovala ze svých příjmů z podnikání v oboru krátkodobého pronájmu sama sebe coby luxusního přívěsku, a ráda zdůrazňuje, že si může dovolit nemít doma někoho, kdo sice může třikrát, ale k tomu jen vyžírá ledničku a nenakupuje, což zřejmě Marek v poslední době dělal, a tak přišel obvyklý modelčin řez – v posteli výkonného, ale v podnikání momentálně neúspěšného milence vykopla ze svého zámku a důkladně od něj „vyčistila“ svůj facebookový profil, což nás původně přivedlo na domněnku, že chlapec má skutečně problémy přesahující její náruživost.

Podtrženo, sečteno exekutoři a věřitelé jejího ex už ho v jejím panství budou hledat zbytečně, protože už od něj nemá klíče, a důležitý vzkaz pro „horňáky“ se zlatou kreditkou – Dominička je zase volná. Jo, a pokud máte ve svém okolí tatéra, který se zabývá předělávkami obrovských nápisů se jménem vyvolené na těle, ať se určitě Markovi ozve.

Teda pokud není drahý.

Související články

Další články