Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutální rituální vražda: Holčičku (4) unesli, mučili, zabili a pohodili v lese! Končetiny se našly opodál

Holčička brutálně zemřela kvůli ztracenému telefonu. (Ilustrační foto)
Zdroj: twitter.com
Indii šokovala brutální vražda 4leté holčičky. Unesli ji, mučili, pak zavraždili a tělo odhodili. Navíc jí usekali ruce a nohy. Nejspíš šlo o rituální vraždu. Jejím účelem ale byla totální banalita.

Indie je v šoku ze zvlášť surové rituální vraždy. Teprve 4letou holčičku někdo unesl, pak ji mučil, zavraždil a posléze odhodil kousek od domu, kde bydlela s rodiči. Zřejmě šlo o rituální vraždu a oběť byla použita k „rituálu černé magie“. Dívka ale musela zemřít kvůli naprosté banalitě. A to ztracenému telefonu.

Podle deníku Washington Post je z vraždy podezřelá rodina, která bydlí kousek od rodiny mrtvé holčičky. Jejích 14letá dívka ztratila telefon a díky rituálu, kde zavraždili teprve 4letou holčičku, ho měli najít.

Rodiče Hanuman a Many Bhumijovi k surové vraždě navedl kněz, u kterého hledali pomoc. Slíbil, že jim ztracený telefon najde pomocí černé magie. Podmínkou byla ale oběť, bez té by se přístroj nenašel. Rodiče poslechli a obětovali 4letou dívku od sousedů.

Rodiče byli zanedlouho po vraždě zatčeni, jejich 14letá dívka ale vzhledem k svému nízkému věku zůstává na svobodě. Kněz Gulam je na útěku. Podle vyšetřovatele Prasanta Phukana jsou vrahové z velmi chudé a nevzdělané komunity. Tito lidé věří na pověry a to bylo právě to, proč zavraždili bezbrannou mladou dívku. Opravdu si mysleli, že díky vraždě najdou ztracený mobilní telefon.

Související články

Další články