Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brutální proměna Seleny Gomez: Prokoukla ještě víc než hubnoucí Ewa Farna! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Profimedia.cz/Showpix.cz
+ Dalších 133 fotografií
Šla do sebe
Ještě nedávno byl na Selenu Gomez (26) a Ewu Farnou (25) smutný pohled. Obě zpěvačky se z různých důvodů dostaly do ostudné formy. Ale nebylo to nic, co by se nedalo spravit. Zamakaly na sobě a znovu patří k největším kráskám šoubyznysu. Ewa má před sebou ještě kus cesty, ale Selena už zase může konkurovat supermodelkám!

Selena Gomez (26) trpí nevyléčitelným lupusem a v kombinaci se silnými depresemi, kvůli nimž skončila na psychiatrii, se to promítlo i do její váhy. To Ewa Farna (25), jak sama několikrát bez studu přiznala, se jen ráda pořádně nadlábla.

Ale těmto časům u obou zpěvaček nadobro odzvonilo. Selena je už dva měsíce venku z léčebny a pravidelné tréninky jsou na její postavičce znát. Už zase se může s klidem na duši ucházet o titul nejhezčí světové hvězdy.

Podobně to má i Farna, která po prskání, že je se svou nadváhou spokojená, pořádně zamakala. A Češi mohou být právem hrdí, že mají tak okouzlující zpěvačku. Ještě sice není v cíli, obdiv nejenom fanoušků už si však vysloužila

Na až zázračnou proměnu Seleny i Ewy se mrkněte v rozsáhlé galerii. Tyhle dvě jsou živoucím důkazem, že když se chce, tak to jde!

Související články

Další články