Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutální poprava na Štědrý den: Dceři umřela maminka přímo v náruči!

Muselo je pojit opravdu silné pouto.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Byly to Vánoce, na které bude Charlotte Reat (21) už navždy vzpomínat s hrůzou a slzami v očích. Mladá dívka totiž během letošních svátků přišla o maminku. Ta svou dceru bránila před psychicky narušeným útočníkem (19), který se jim vkradl do domu. Statečnou ženu popravil nožem!

Vánoce mají být svátky klidu a míru, ale pro mladou dívku ze Severního Irska se letos staly učiněným peklem. Na Štědrý večer se musela dívat, jak jí přímo v náruči umírá maminka. Bestiálním způsobem ji zavraždil mladík, který se jim vkradl do bytu!

Chtěl zavraždit Charlotte, ale to její maminka nehodlala dopustit. Za svou milovanou dceru položila život, upozornil server DailyMail.co.uk. Dívka, které bude ještě hodně dlouho trvat, než se z tragédie vzpamatuje, se svěřila se svými pocity na sociální síti.

„Na dnešek nikdy nezapomenu. Moji maminku zavraždili přímo přede mnou, umírala mi v náruči. Pořád ji na svých rukou cítím, slyším její křik a vidím strach v jejích očích,“ napsala Charlotte na Facebook. „Zemřela, aby mě zachránila. Bodl mě dvakrát do hlavy, jednou do obličeje a jednou zezadu do krku. Miluji svou maminku nadevše a nikdy na ni nezapomenu,“ dodala.

Zrůdného vraha už policie zadržela a čeká ho několik let za mřížemi.

Související články

Další články