Sázka Leoše Mareše (41), který slíbil, že když měsíc nevydrží jezdit v trabantu, dá člověku, který ho uvidí v jiném voze, své luxusní ferrari, byla v plném proudu. V pondělí přiskočil Kazma (32) s nafingovanou bouračkou a donutil tak Leoše prohrát.

„Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ napsal Mareš.

Jenomže vznikly fotografie, které Leoše s Kazmou usvědčují z toho, že to na nás celé nahráli. Zhruba po deváté, po konci ranní show, spolu stáli před budovou rádia, kde Mareš pracuje. Na tom by nebylo nic divného, Leoš přece psal, že ho Kazma uháněl. Jenomže se celou dobu usmívali a bavili se, jako by byli nejlepší kámoši!

Když vám někdo provede to, co Leoš popisoval, přece s ním nebudete klábosit jen tak. Večer přidá výlev na Instagram, údajně celej vyklepanej, ale o Kazmovi neřekne jediný špatný slovo. Tohle udělat někdo mně, tak mu ukousnu hlavu a narvu mu ji do…, jen co bych se probrala z toho šoku," napsala na Facebook Tereza, které se incident hned od začátku nezdál.

Takže: Opravdu si Kazma za Marešovy asistence opět vystřelil z celého Česka? Vše nasvědčuje tomu, že to tak je.

Kdy půjdete s pravdou ven, kluci? Tohle už nezatlučete!